Вклоняємось невтомній праці хліборобів!

Дата: 17.11.2023 16:08

Напередодні дня працівників сільського господарства України, яке відзначатимемо у неділю 19 листопада від Ямпільської міської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету ради та особисто міського голови Сергія Гаджука привітали ветеранів-аграріїв.

Дану місію доручено виконати Савчинському Олександру, котрий багато років очолював в районній адміністрації управління сільського господарства.

Серед відзначених Подяками міського голови - Гнидюк Михайло,  Потапов Віктор, Болгарський Анатолій, Бехарський Анатолій, Павлюк Василь, Новойтенко Микола, Рочняк Василь,  Адаменко Микола, Віт Віталій, Панасюк Микола, Пасарар Михайло, Дяков Петро та  Катрук Іван.

Праця цих людей невтомна, важлива і благородна, адже з маленького хлібного зернятка не одне десятиліття вони ростили золоті ниви та поля на Ямпільщині.

Висловлюємо вам слова глибокої вдячності та поваги – міцного вам здоров’я та довгих років життя!

Зі святом!

василь
2023-11-18 14:20:46

ЩИРО ВДЯЧНИЙ ЗА ПРИВІТАННЯ В ТАКИЙ СКЛАДНИЙ ДЛЯ КРАІНИ ЧАС! ВАЖКА НОША ПРИПАЛА ДЛЯ ХЛІБОРОБІВ В ПЕРІОД ВІЙНИ, АЛЕ ДАЙ БОГ СИЛ, ТЕРПІННЯ І УМІННЯ ВИСТОЯТИ, ЩОБ НЕ ЗАЗНАТИ ГОЛОДУ. СПІВЧУВАЮ ХЛІБОРОБАМ ХЕРСОНЩИНИ, МИКОЛАІВЩИНИ,ЯКИХ ПОЛЯ ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАСІЯНІ МІНАМИ, А НЕ ЗЕРНОМ! ВСЕ БУДЕ УКРАІНА! СЛАВА УКРАІНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! ВІРИМО В ЗСУ!