Шановні земляки!

Дата: 20.02.2019 09:49

Минає п’ята річниця героїчних подій на Майдані, які назавжди залишаться в пам’яті українського народу, які стали переломним етапом у новітній історії нашої держави. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які поклали на вівтар нашої Свободи і Гідності найдорожче, що вони мали, – власні життя!

День 20 лютого  – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.

Ті холодні лютневі дні назавжди закарбуються у наших серцях нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний початок 2014-го. Вся Україна і весь світ стали тоді свідками відчайдушної боротьби простих українців за гідне майбутнє наступних поколінь.

День Героїв Небесної Сотні – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний вчинок став прикладом для майбутніх поколінь.

Безмежно дякуємо і низько вклоняємося і тим героям, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет та цілісність України. Ваш подвиг є неоціненним для нашої держави.

А пам’ять про полеглих героїв житиме вічно! Герої  не  вмирають,  вони  живуть  у  нашій  пам’яті,  вони  живуть  у  тих,  хто  продовжує  їх  справу,  вони  живуть  доти,  поки  жива  їх  слава.

Слава Героям Небесної Сотні!    Слава Героям України!     Слава Україні!

З повагоюміський голова Анатолій Юрченко