Розпочався двомісячник з благоустрою міста

Дата: 01.03.2019 08:22

На виконання розпорядження міського голови від 18 лютого 2019 року №16 «Про проведення в місті Ямполі двомісячника з благоустрою території» з 01 березня із настанням весни розпочались роботи з впорядкування, прибирання  міста, грейдерування доріг з піщано-гравійним покриттям.

Згідно рішення виконкому міської ради №28 від 27.02.2019 р. «Про організацію благоустрою території міста Ямполя» затверджено заходи по проведенню двомісячника, між підприємствами, установами та організаціями закріплено відповідні території для їх впорядкування та прибирання.

Міська рада звертається до всіх мешканців міста, організацій  долучитися до цих заходів,  розпочати впорядкування своїх прилеглих та закріплених територій, а саме прибирання сміття, підчистку дерев, кущів, особливо дикої порослі вздовж узбіччя доріг тощо.  Комунальні підприємства також активно працюють над очищенням міста після зими.  Лише спільними зусиллями ми зможемо зробити наш Ямпіль кращим та чистішим.