Дитячий крок у дорослий футбол

Дата: 22.05.2019 17:17

22 травня на центральному міському стадіоні «Колос» відбулись Всеукраїнські зональні змагання з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola»-2018/2019. Ямпільський ФК «Тірас» приймав гостей із м. Одеси та м. Первомайськ Миколаївської області.

Змагання проводились між юнаками 2006-2007 років народження. У поєдинку із юними футболістами із Первомайська ямпільчанам вдалося здобути перемогу із рахунком 9:0, а у грі із одеситами вони поступилися із рахунком 0:2, здобувши в підсумку зональних змагань друге місце.

Тренерами футболістів «Тіраса» є Геннадій Гречковський та Олександр Мунтян.

Приємно відзначити, що двоє вихованців ФК «Тірас» здобули перемогу в особистих заліках з техніки гри у футбол: Владислав Римарчук – у категорії «Удар на дальність», пробивши м’яч на відстань 43 м, та Артем Поблоцький – у категорії «Жонглювання», здійснивши 409 набивань м’ячем за три хвилини.

Під час церемонії нагородження юні ямпільчани отримали дипломи та подарунки у вигляді футболок і м’ячів.

Підтримуємо всіх наших футболістів, бажаємо їм в подальшому найвищих здобутків на спортивній ниві та впевнених перемог!