Поважна ювілейна дата Ямпільського райвійськкомату

Дата: 28.03.2019 16:50

28 березня в актовій залі Ямпільського будинку дитячої та юнацької творчості свій 75-річний ювілей відзначав Ямпільський районний військовий комісаріат.

На свято завітали нинішні працівники військкомату, і ветерани служби, і запрошені гості.

Гарними вітальними словами, подяками та грамотами привітали та відзначили винуватців свята міський голова Анатолій Юрченко, представники райдержадміністрації та районної ради.

Військовий комісар підполковник Віктор Понкрашов щиро привітав з ювілейною датою та за зразкове виконання службових обов’язків і з нагоди відзначення 75-ої річниці Ямпільського РВК відзначив подяками працівників особового складу військкомату та ветеранів служби. Віктор Анатолійович подякував однодумцям за увагу та всебічну підтримку, а також відзначив керівників сільськогосподарських підприємств за вагомий внесок в діяльність райвійськкомату та Збройних сил України.

З подарунками завітала на свято помічниця депутата Вінницької обласної ради Геннадія Вацака.

Після цього всі поринули в історичний екскурс від початку створення військкомату і до його сьогодення, переглянули світлини, поділилися спогадами.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять полеглих Героїв України.

Святкова концертна програма була забезпечена творчими силами працівників районного будинку культури та будинку дитячої та юнацької творчості.

Ще раз вітаємо колектив Ямпільського райвійськкомату із гарною ювілейною датою. Бажаємо вам подальших успіхів у нелегкій роботі, залишатися вірними військовій присязі, всі свої сили і професійну майстерність спрямовувати на підтримання дисципліни та організованості. Добра вам, родинної злагоди, здоров'я, щастя, миру й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народу.