ЗНОВУ ВТРАТА

Дата: 13.11.2023 11:18

На зображенні може бути: 1 особа та текст «rлaBww maKcиm mиxaйлoBи4 26.08.1994- 09.11.2023»

Зі скорботою сповіщаємо - помер наш земляк ямпільчанин ГЛАВІШ МАКСИМ МИХАЙЛОВИЧ 1994 року народження.

Військовий ЗСУ.

Наш захисник виконував завдання по захисту Батьківщини у Донецькій області, де внаслідок бойових дій отримав осколкове поранення. Помер військовий 09 листопада 2023 року від отриманих поранень у шпиталі, де боролись за його життя до останнього.

Ямпільська міська рада висловлює щире та глибоке співчуття родині та близьким військового.

Низький доземний уклін захиснику!

Всім серцем сумуємо! Вічна пам'ять!

Поховання військовослужбовця відбудеться завтра 14 листопада. Розпочнеться прощання о 10:00 год. у рідному домі військового по вулиці Л.Українки.

Траурний мітинг відбудеться в центрі міста біля Меморіалу загиблим.

Просимо утворити живий коридор в напрямку руху траурної процесії від дому через центр міста.