У працівників культури та аматорів народного мистецтва сьогодні професійне свято

Дата: 09.11.2023 16:00

9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва.

В закладах культури, клубах, бібліотеках на різноманітних святах та заходах - працівники культури невпинно і щодня зберігають та розвивають культуру рідного краю та України. Як кажуть, кожен народ існує доти, доки живе його мова та культура.

Сьогодні, 9 листопада, у осінній погожий день в Ямпільському міському центрі культури та дозвілля відзначали тих, хто щоденною плідною працею плекає, творить та примножує національну культуру, звеличує нашу громаду і мовою мистецтва формує національну свідомість та духовність.

Привітати працівників культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом на урочистості завітали очільник громади Сергій Гаджук, його заступник Михайло Труба та керуюча справами Олеся Віт.

Розпочався захід віршем поетеси Ліни Костенко – І все на світі треба пережити…

Хвилиною мовчання вшанували загиблих.

Із вітальним словом до присутніх звернувся Сергій Іванович, який зазначив: «Працівники культури дарують людям радість, несуть культуру до кожного серця, кожної душі. В цей день я вклоняюся всім працівникам культури громади, які своїм словом та піснею, танцем та витворами мистецтва підтримують наш дух сьогодення, підтримують культурні набутки наших прадідів. Щиро дякую за вашу волонтерську роботу за час війни, за підтримку військових. Вітаю Вас з професійним святом, зичу Вам міцного здоров'я, щастя, радості, добробуту та благополуччя у родинах, перемоги та миру, а кожен день хай дарує Вам наснагу до нових творчих злетів ».

Квітами та грамотами Ямпільської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток культури і мистецтва, аматорської творчості у Ямпільській громади та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджено працівників культури.

Приєдналися до вітань і керівник відділу культури, туризму та релігії Ямпільської міської ради Віктор Замишляєв та керівниця Ямпільського міського центру культури та дозвілля Людмила Кінзерська.

Вони побажали всіх гараздів та натхнення у роботі працівникам культури, а також нагородили грамотами окремих працівників в тому числі і від Вінницької обласної військової адміністрації та обласної Ради.

Програма заходу була наповнена піснями та танцями, радістю та оплесками.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразом національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи і досягнення.

Зі святом вас - працівники культури і аматори народного мистецтва!

Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису     Фото без опису Фото без опису     Фото без опису     Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису     Фото без опису