Просимо Вас активно долучитися до обговорення Проєкту змін до Стратегії та вносити свої пропозиції.

Дата: 07.11.2023 09:59

Шановні жителі Ямпільської територіальної громади!

Доводимо до вашого відома, що відповідно до ЗУ "Про засади державної регіональної політики", ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засад державної регіональної політики та політики відновлення регіонів і територій" та у зв'язку з воєнним станом Ямпільською міською радою запропоновано внести відповідні зміни до Стратегії розвитку Ямпільської міської територіальної громади до 2030 року (далі Стратегія).

Проєкт змін до Стратегії представлено у додатку 1 (https://docs.google.com/document/d/1QZbcA_884aZ7YzPMQRQ4Tek1t7Ub_xXO/edit?usp=drive_link&ouid=107252875100290120708&rtpof=true&sd=true ).

Пропозиції просимо надсилати до 17 листопада 2023 року на електронну адресу ekonomikahromada@gmail.com, або приносити у паперовому вигляді у відділ економічного розвитку та інвестицій, що знаходиться за адресою м.  Ямпіль вул. Свободи, 132, каб. №3.

Анонім
2023-11-08 11:37:21

Як міська рада( а це колегіальний орган-26 депутатів) затверджує Стратегію, і пропонує зміни? обгрунтуйте! Рада може внести зміни до Стратегії, за поданням виконавчих органів , що реалізують політику в тій чи іншій галузі відповідно до профілю. У Вас же виходить, шось таке...