Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 09:10

Щиро вітаю всіх працівників культури і майстрів народного мистецтва з нагоди професійного свята!

Саме завдяки відданим своїй справі митцям українська культура змогла зберегти свою самобутність, попри потужні натиски багатьох агресорів, і посісти гідне місце серед світових культур.

У всі часи саме культура та народна творчість були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, що живили і зміцнювали нашу державність.
Нині у запеклій кровопролитній боротьбі ми відстоюємо не лише територію, не лише життя українців, а й нашу культуру, бо українська культура  – ще одна потужна зброя проти рашистських загарбників.

Щиро дякуємо кожному із вас, за невтомну працю, за збереження і примноження джерел духовності, правди і краси, адже своєю плідною роботою та силою духу ви звеличуєте наш край, примножуєте успіхи та наші перспективи. А в такий складний для країни час надихаєте людей жити, творити та допомагати нашим захисникам.

Бажаю всім перемоги та мирного неба, міцного здоров’я, невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії, щоб шукати і втілювати в життя найприголомшливіші ідеї, перетворювати задумане в шедеври.

З повагою – міський голова Сергій Гаджук