Відбулась стратегічна сесія з розробки комплексного плану просторового розвитку громади

Дата: 03.11.2023 16:41

3 листопада 2023 року у Ямпільській міській раді відбулась Стратегічна сесія. Це обов’язковий публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Ямпільської міської територіальної громади, метою проведення якого є визначення перспективи розвитку громади.

Відкрив стратегічну сесію міський голова Сергій Гаджук, який подякував небайдужим мешканцям громади, котрі зібрались обговорити та надати свої пропозиції до плану розвитку громади і його напрямків.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять всіх загиблих захисників України у війні з росією.

З вітальним словом  до учасників зібрання звернулась начальник відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування та сприяння інвестиціям виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Якименко Марія.

Заступник міського голови Людмила Майорова, як головуюча засідання, ознайомила присутніх з уже проведеною на сьогоднішній день роботою.

Презентував напрацювання робочої групи з підготовки завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку представник залученої проектної організації – архітектор ТОВ «Аналітика» Леонід Гужва.

Аудиторію представляли підприємці громади, молодіжна рада, представники громадських організацій і старостинських округів. Учасники розділились на п’ять дискусійних груп, в яких обговорювали та фіксували на мапі свої пропозиції за такими тематичними напрямками як землеустрій і землекористування; обслуговування населення; забудова територій; господарча діяльність; транспортна мобільність та інфраструктура; екологія, ландшафтне планування. Всі свої напрацювання з формування завдань дискусійні групи презентували один одному.

На завершення Леонід Гужва зазначив, що результати напрацювань у ході стратегічної сесії будуть враховані при формуванні завдання на розроблення Комплексного плану та поінформував про подальші кроки у цьому напрямку.