Комплексний план: робочі зустрічі з розробки

Дата: 30.10.2023 16:32

В рамках роботи над розробкою Комплексного плану просторового розвитку Ямпільської громади тривають зустрічі із зацікавленими сторонами.

Так, минулого тижня відбулось 3 робочих зустрічі – умовно розділивши учасників на категорії.

Попрацювали із молоддю  - зібрали цікаві пропозиції для того аби в рідній громаді комфортно розвивались та проводили час діти та прогресивна молода кагорта ямпільчан.

Зібрали думки та пропозиції, щодо вдосконалення сфери житлово-комунального господарства, доріг, освітлення тощо.

Цікаві та прогресивні пропозиції надійшли і від військово-патріотичного клубу «Форпост» та інших стейкхолдерів.

Сьогодні, відбулась чи не  найбільша зустріч з усіх попередніх із представниками та керівниками агропідприємств, приватного бізнесу, старост та інших зацікавлених осіб. Участь у заході взяв  міський голова Сергій Гаджук, а основною спікеркою зустрічі стала його заступниця Людмила Майорова.

Міський голова у своєму зверненні до присутніх розповів про вже пророблену роботу  в напрямку створення Комплексного плану, закцентував увагу на тому, що саме зараз на карту громади наносять все те, що буде мати розвиток не тільки через рік чи два, а в перспективі 10-20 наступних років.

Тому закликав присутніх максимально долучитись до процесу та надавати свої пропозиції – мова йде про підприємства переробки продукції, молочні ферми, агропереробку, цехи, земельні ділянки тощо. Все це потрібно зараз наносити на карту майбутнього Комплексного плану, тим більше є така  можливість, оскільки Ямпільська міська рада прийняла рішення про виділення коштів на його розробку, і наразі  підприємство «Аналітика», що через систему «Прозоро» виграло тендер на розробку детального плану території вже в  цьому році активно працює.

Людмила Майорова більш детально зупинилась на всіх аспектах роботи– розповіла про всі напрацювання,  про те, що вже з’явилось на карті громади. Мова йде про соціально-економічну інфраструктуру, культурні та туристичні об’єкти, дороги, вуличне освітлення та ін., адже активна робота триває з червня місяця.

На зображенні може бути: 2 людини та люди навчаються

Спікерка озвучила  ідеї, що надійшли від різних груп  - на кшталт  виробничих цехів, прокладання водогонів та відновлення занедбаних заводів та господарств до скейт-парків, тирів, канатних доріжок, гольф-майданчиків, велодоріжок, центрів реабілітації та інших.

На зображенні може бути: 11 людей та люди навчаються

Присутні під час зустрічі надавали свої пропозиції, також запропоновано і

індивідуальні обговорення.

На зображенні може бути: 13 людей та люди навчаються

На завершення Сергій Іванович наголосив:

- Переконаний, що в питанні розробки Комплексного плану просторового розвитку Ямпільської громади краще запланувати сьогодні все те, що може мати місце в майбутньому, що дасть можливості та перспективи, ніж наздоганяти завтра.  Дякую усім за співпрацю, пропозиції та ваш час.