ВШАНУВАЛИ ЗАГИБЛИХ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 27.10.2023 16:54

79 років тому мільйони наших співвітчизників віддали своє життя, щоб більше ніколи не повернулися часи воєнних жахіть та поневолення на українській землі. 79 років тому нацистських окупантів було вигнано з української землі.

День визволення України від фашистських загарбників – дата, яку відзначають в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Боротьба за незалежність України продовжується і сьогодні. Вже 10 років поспіль наші воїни виборюють свободу та захищають українські землі від ворога.

Сьогодні, напередодні відзначення цієї дати, керівництвом Ямпільської міської ради вшановано пам’ять всіх, хто звільняв Україну тоді в страшні часи Другої світової війни. Міський голова Сергій Гаджук, його заступники  -  Михайло Труба та Людмила Майорова разом із секретарем міської ради Вадимом Семенюком та  керуючим справами виконавчого комітету Олесею Віт поклали квіти до Меморіалу загиблим, що у місті Ямпіль.

Вічна пам’ять всім загиблим та слава усім захисникам!