Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі послуг

Дата: 23.10.2023 15:52

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик закупівлі послуг з пасажирських перевезень, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Ямпільська міська рада Вінницької області інформує про проведення відкритих торгів з особливостями на закупівлю послуг з нерегулярних пасажирських перевезень, у 2023 році код ДК 021:2015: 60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення

Найменування замовника

Ямпільська міська рада

Код за ЄДРПОУ

Юридична адреса

24500, Вінницька область м. Ямпіль вул. Свободи, 132

Місця надання послуг

м. Ямпіль вул. Свободи, 132

Послуги з пасажирських перевезень

Код ДК 021:2015:60140000-1 – Нерегулярні пасажирські перевезення

Вид, ідентифікатор процедури закупівлі і дата оголошення

Відкриті торги з особливостями.

UA-2023-10-23-009135-a

23 жовтня 2023 року

Очікувана вартість предмета закупівлі

191000,00 грн.

- Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Кошторисні призначення, щодо закупівлі послуг з нерегулярних пасажирських перевезень (Код ДК 021:2015:60140000-1 – Нерегулярні пасажирські перевезення) згідно рішення 29 сесії 8 скликання № 1543 від 16.12.2022 року «Про бюджет Ямпільської міської територіальної громади на 2023 рік» складають 191000,00 грн.

• Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість закупівлі за кодом ДК 021:2015:60140000-1 – Нерегулярні пасажирські перевезення складає 191000,00 грн. Розрахунок очікуваної вартості послуг здійснено на підставі закупівельних цін попередніх закупівель. Як основа, для встановлення очікуваної вартості послуг, використовувались як ціни власних попередніх закупівель (укладених договорів) на закупівлю цих послуг так і ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «Prozorro» та основних прогнозних показники економічного і соціального розвитку України на 2023 рік, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 р. №671.

Необхідність закупівлі послуг з нерегулярних пасажирських перевезень передбачена Указом Президента України від 24.02.2022 року №69/2022 «Про загальну мобілізацію» а також Програми оборонної та мобілізаційної роботи 2021-2025 роки та у зв’язку потребою на 2023 рік Ямпільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо перевезення  мобілізованих військовозобов’язаних до військових частин ЗСУ.

Кількість перевезень буде визначена відповідно до заявок, поданих протягом року.

Необхідність закупівлі передбачена програмою територіальної оборони Ямпільської міської територіальної громади на 2022-2025 роки метою якої є реалізація державної політики у сфері обороноздатності держави, виконання комплексу організаційних, економічних, фінансових та інших заходів з метою задоволення потреб оборони держави та забезпечення сприятливих умов для охорони, захисту населення громади та її територій, здійснення заходів щодо підготовки підрозділів Сил територіальної оборони до виконання завдань за призначенням в особливий період.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”.

• Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі.

В зв’язку з вищевикладеним замовник прийняв рішення відповідно таких технічних характеристик предмета закупівлі:

Перевізник надає послуги з цілодобового перевезення Замовника та (за необхідності) їх багажу. Право проїзду разом з працівниками Замовника мають інші особи, якщо це викликане виробничою необхідністю Замовника, і лише в супроводі працівників/представників Замовника.

Замовник здійснює попереднє замовлення на перевезення за допомогою телефонного зв’язку. При здійсненні замовлення надається наступна інформацію Перевізнику:

-    місце подачі автобуса: район, вулиця, номер будинку, тощо;

-    маршрут перевезення (кінцевий пункт): район, вулиця, номер будинку, тощо.

Перевізник зобов’язаний протягом однієї години з моменту здійснення попереднього замовлення надати Замовнику підтвердження про можливість виконання Послуги.

Після виконання перевезення Перевізником, складається акт про надання послуг та разом із калькуляцією подається для оплати.

Більш детально з інформацією про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі можна ознайомитись на сайті “Prozorro” (ідентифікатор закупівлі UA-2023-10-23-009135-a).