Інформує відділ соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради

Дата: 20.10.2023 15:02

Відділ соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради працює задля реалізації забезпечення соціального захисту населення, організації надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати. Також за період війни займається виплатами військовослужбовцям, що фінансуються з бюджету громади.

За 9 місяців роботи в поточному році провели виплати:

• 1073,9 тис. грн. - матеріальної допомоги на лікування.
  • 510,0 тис. грн.  - матеріальної допомоги відповідно до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мобілізованим військовослужбовцям з 24 лютого 2022 року, що зазнали поранення, членам сімей загиблих (померлих) осіб, які брали участь в бойових діях внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України, зареєстровані або проживають на території Ямпільської територіальної громади
  • 340,0 тис. грн. -  одноразової матеріальної допомоги мобілізованим військовослужбовцям
  • 190,0 тис. грн. - 38 сім’ям загиблих  щорічної одноразової грошової допомоги на опалення
  • 275,5 тис.грн. інших видів допомог передбачених діючими Програмами міської ради.
  • 628,7 тис. грн. компенсували 51  особі, що надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.

Загалом  із бюджету громади спрямовано 3018,1тис.грн. на соціальні виплати мешканцям.

Опрацьовано та передано за належністю до Вінницького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів для подальшого забезпечення засобами реабілітації заявки від 172 осіб з інвалідністю. Мова йде про ортопедичне взуття, засоби для ходіння, система протезів та ортезів нижніх та верхніх кінцівок, меблі, крісла колісні, допоміжні засоби для особистої гігієни, допоміжні засоби для підйому, протези молочних залоз, тощо.

Також відділ забезпечує роботу по зверненнях за компенсацією від осіб , що безкоштовно надають житло внутрішньо переміщеним особам. Опрацьовано  926 звернень та передано реєстри осіб до Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації для подальшої виплати.