Комунальний кабінет: зручність та оперативність для абонентів

Дата: 18.10.2023 15:31

На зображенні може бути: текст «L комунальний кабнет абонента telegram viber скануй QR код та переходь до кабнету»

Нагадуємо про роботу  комунального кабінету  абонента для споживачів послуг  КП «Ямпільводоканал».

Тут  ви можете подати покази лічильника, дізнатися про стан розрахунків  за  особовим  рахунком КП «Ямпільводоканал» та прослідкувати за історією ваших платежів.

Для реєстрації потрібно перейти за цим посиланням https://www.abon.com.ua/, обрати свою область, населений пункт, та підприємство. Далі вам буде запропоновано зареєструватись. Після реєстрації потрібно буде вказати особовий рахунок абонента та суму останньої оплати.  Якщо все буде вказано вірно, ваш особовий рахунок стане доступний в кабінеті для перегляду.

Також для зручності наводимо QR-коди  для додавання чат-ботів комунального кабінету абонента через Viber або Telegram. Його потрібно відсканувати – далі провести відповідні дії для налаштування.