Дата: 17.10.2023 16:30

Спортивні досягнення наших молодших спортсменів - це завжди гарна нагода для гордості та підтримки! 🏓🏆

Сьогодні, 17 жовтня, під патронатом Ямпільської міської ради відбулися неймовірні змагання з настільного тенісу серед збірних команд опорних навчальних закладів нашої громади, в рамках Гімназіади 2023-2024 навчального року.

Шість збірних команд продемонстрували вражаючий рівень підготовки та спортивної майстерності. Напружена боротьба, захоплюючі моменти та відмінна гра - це те, що об'єднало наших юних спортсменів сьогодні.

З радістю хочемо повідомити про результати змагань:
🥇 Перше місце здобула команда ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 ім. Івана Богуна м. Ямпіль! Вітаємо наших чемпіонів з заслуженою перемогою!

🥈 Друге місце зайняла команда ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Клембівка. Вітаємо зі срібними нагородами!

🥉 Бронзові медалі виборола команда ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Дзигівка. Вітаємо та бажаємо подальших перемог!

Бажаємо нашим спортсменам успіхів  на півфінальному етапі змагань у місті Могилів-Подільський!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису Фото без опису