Юні Цекинівчани -  найкращі в Україні!

Дата: 13.10.2023 16:20

10-12 жовтня 2023 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України та Івано-Франківським обласним еколого-натуралістичним центром було проведено фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об'єднань, в якому  брали участь команди з різних регіонів України. Такий захід є важливим і дієвим шляхом у виявленні та реалізації можливостей юних аграріїв в галузі сільського господарства та їх професійному зростанні.

Вінниччину представляли члени учнівського трудового об'єднання "САД" філії l-ll ступенів с. Цекинівка ОНЗ ЗСО l-lllст. с. Велика Кісниця Ямпільської міської ради, в складі учнів 8 класу Пастуха Богдана, Бистрової Анастасії,Літамбурга Михайла ( завідувач філії Шарко Т.П., директор ОНЗ Конофольський А.Г., керівник  команди - Щербак А. Є.).

За результатами презентації виставки, творчого звіту, захисту  дослідницької роботи членів учнівського трудового об'єднання, команда Вінниччини стала Володарем ГРАН-ПРІ.

Отож, у 2024 році наша область буде приймати гостей зі всієї України.

Фото без описуФото без опису

Ми вітаємо наших юних дослідників – аграріїв з такою вагомою перемогою  та бажаємо успіхів  і творчих злетів!