Відбулись зональні футбольні змагання: перше місце за командою Ямпільської громади

Дата: 12.10.2023 16:07

Сьогодні, 12 жовтня у Ямпільській громаді відбулися неймовірні зональні змагання ІІ етапу Гімназіади 2023-2024 навчального року з футболу. Гордо представляючи Ямпільську громаду, ми гостинно приймали збірні команди від наших друзів із Бабчинецької та Чернівецької громад.

Суддівство на високому рівні було забезпечено командою суддів з Ямпільської ДЮСШ. Їхні професійні рішення сприяли справедливим та цікавим змаганням.

А зараз найцікавіше: результати змагань!

🥇 Перше місце впевнено виборола наша команда! Вітаємо наших спортсменів з великою перемогою!

🥈 Друге місце дісталося команді Чернівецької громади. Вони відзначилися сильною грою, дякуємо за чудовий виступ.

🥉 Третє місце зайняла команда Бабчинецької громади. Вони показали велику витримку та наполегливість на полі.

Дякуємо всім учасникам за чудову гру та фантастичний дух спорту! Бажаємо кожній команді подальших високих досягнень та відзначень!

Наші переможці вирушають у півфінальний етап змагань, який відбудеться у місті Могилів-Подільський. Ми віримо в нашу команду та бажаємо їм неймовірних успіхів!

Слідкуйте за подальшими новинами та підтримайте наших футболістів! ⚽️👏  #Футбол #Перемога #Спорт #ЯмпільськаГромада