Дайджест робіт з благоустрою у старостатах - продовження

Дата: 05.10.2023 17:13

У вересні погода подарувала нам повноцінний четвертий місяць літа, а отже і роботи з благоустрою було чимало.

Так, у Клембівському старостинському окрузі працівниками з благоустрою спільно із працівниками будинку культури виконувалися будівельні роботи по організації туалетної кімнати в приміщенні будівлі – наразі роботи тривають на завершальному етапі. Паралельно з такими роботами проводили розчистку яблуневої посадки та заготовляли дрова.

Активні роботи тривали у Цекинівському старостинському окрузі – працівники з благоустрою разом з мешканцями села пофарбували паркан  вздовж центральної площі села, висадили  кущі хризантем та туй. Провели прибирання території кладовища та вирубку сухої порослі при в’їзді в село.

Значні роботи проводились і в Слободо-Підлісівському старостинському окрузі. Тут взялися ремонтувати зупинку та територію навколо неї – розпланували площу навколо та встановили бордюри. Також провели ремонтні роботи громадської криниці.

У Порогівському старостинському окрузі облаштовували танцювальний майданчик у селі Добрянка, в Порогах фарбували зупинку. Паралельно з цим заготовили 11 куб.м. дров для добрянецької школи та будинку культури.

Русавчани заготовляли дрова, висаджували молоді дерева біля старостату поряд зі щоденними роботами з благоустрою.

Петрашівський старостинський округ активно продовжив роботу над облаштуванням простору банкетної зали – у вересні тут пофарбували панелі та побілили стелю. Також  займались прибиранням  пам’ятних знаків та фарбуванням мосту через річку.

Безводнівчани активно впорядковували територію навколо Будинку громади, в який нещодавно переїхали – вирізали поросль, фарбували конструкції, обкошували та прибирали. Також ліквідували стихійне сміттєзвалище та провели розчистку дерев на одній із вулиць села.

Вкотре звертаємось до жителів нашої громади – з повагою ставитись до роботи комунальників, не влаштовувати стихійних сміттєзвалищ!

Всім, хто долучається до робіт по впорядкуванню своїх населених пунктів щиро дякуємо! Разом творимо простір навколо себе  - адже нам тут жити!