ТЕПЕР СЕЛА КЛЕМБІВКА ТА РАТУШ – ЦЕ ОДИН СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ
Дата: 03.10.2023 09:30
Кількість переглядів: 114
Рішення про ліквідацію Ратуського старостинського округу було прийнято депутатами на 42 сесії міської ради 29 вересня 2023 року.
Цим же рішенням визначено, що даний населений пункт відноситиметься до складу Клембівського старостинського округу. Однак, вирішено залишити у Ратуші посаду адміністратора, який продовжить обслуговувати жителів цього населеного пункту. Також всі функціональні обов’язки старости, зокрема нотаріальні дії, надаватиме староста укрупненого Клембівського старостинського округу на виїзних прийомах безпосередньо у селі Ратуш для його мешканців. Там же без змін продовжують надавати послуги з благоустрою відповідні працівники.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)