У громаді відзначили день працівників освіти

Дата: 29.09.2023 19:40

На зображенні може бути: 4 людини, скрипка та поміст

Щороку восени до нас приходить свято – День працівників освіти, яке, починаючи з 1994 року, святкується у першу неділю жовтня. Це свято стало знаком всенародної шани і вдячності до тих, чиїм покликанням є  самовідданість на освітянській ниві. У цей день усі  поспішають щиро привітати всіх, хто присвятив своє життя навчанню і вихованню дітей та подякувати їм за нелегку й шляхетну  справу.

З цієї нагоди, 29 вересня у Ямпільському будинку дитячої та юнацької творчості зібрались працівники освіти громади. В урочистостях взяли участь міський голова Сергій Гаджук та  його заступник Михайло Труба. Також на свято завітав начальник Могилів-Подільської військової державної адміністрації Юрій Яцук.

На зображенні може бути: 2 людини та поміст

На зображенні може бути: навчання та натовп

Словами великої вдячності за невтомний творчий пошук та самовідданість обраній професії відкривали зустріч ведучі Юлія Шкатула та Олександр Юськов.

На початку заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих українців та поклали квіти до підніжжя Меморіалу Слави та пам’ятного знаку полеглим у війні з росією.

На зображенні може бути: 4 людини

З вітальними  словами  до присутніх звернулись Юрій Яцук та Сергій Гаджук , висловили їм сердечну вдячність за невтомну працю.

З нагоди свята очільник району Юрій Яцук від імені начальника Вінницької військової обласної адміністрації Сергія Борзова та за сприяння організації ЮНІСЕФ передав для навчальних закладів громади 22 комплекти «Школа в коробці». Також нагородив подякою колектив відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради за високий професіоналізм та сумлінну працю.

На зображенні може бути: 4 людини, динамік, флейта, скрипка та поміст

На зображенні може бути: вимірювальна лінійка, книга та текст

Вручив подяки кращим працівникам освіти міський голова Сергій Гаджук.

- Ви своїм прикладом, своєю працею даєте учням не лише знання, а й вчите бути достойними людьми, патріотами та  любити рідну Україну,- зауважив він.

На зображенні може бути: 3 людини та поміст

На зображенні може бути: 2 людини, флейта та поміст

На зображенні може бути: текст

До вітального слова було запрошено начальника відділу освіти, молоді та спорту Наталію Пантелейчук, яка в свою чергу привітала колег і нагородила Грамотами відділу за вагомий внесок у справу освітньої галузі колективи навчально-виховних закладів, дошкільної освіти та працівників освіти громади. А також вручила Почесні грамоти від Департаменту гуманітарної політики обласної адміністрації за підсумками атестації 2022-2023 н.р.

На зображенні може бути: 7 людей

На зображенні може бути: текст

Захід був наповнений творчими виступами кращих талантів громади.  Сьогодні на святі, освітян вітали танцювальні колективи Ямпільської мистецької школи, а саме колектив народного танцю «Чобіток», з постановками «Гуцулка» та «Веселка», та колектив Дзигівської філії ЯМШ «Наддністрянські віночки». юні скрипальки Ямпільської мистецької школи. Гарного настрою додали українські та патріотичні пісенні композиції у виконанні Юлії Шкатули, Григорія Васільєва, Андрія Левицького, Олександра Бернадзіковського.

Хай праця освітян буде увінчана повагою дітей та вдячністю батьків!

На зображенні може бути: 4 людини

На зображенні може бути: 6 людей, скрипка, кларнет та флейта