Чергова сесія Ямпільскої міської ради 8 скликання: головні аспекти пленарного засідання

Дата: 29.09.2023 18:17

На зображенні може бути: 3 людини та текст

29 вересня 2023 року під головуванням міського голови Сергія Гаджука відбулось чергове пленарне засідання 42 сесії Ямпільської міської ради 8 скликання, на якому депутати розглянули 37 питань порядку денного.

Кворум становив 19 депутатів.

На зображенні може бути: 2 людини та люди навчаються

Розпочалось засідання з хвилини мовчання за загиблими внаслідок повномасштабного вторгнення росії.

Згідно з Протоколом передачі державної нагороди України рідним чотирьох загиблих військовослужбовців з Ямпільської громади було вручено нагороди Президента України - ордени «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Нагородження проводили начальник Могилів-Подільської районної військової адміністрації Юрій Яцук, міський голова Сергій Гаджук та начальник 2-ого відділення Могилів-Подільського РТЦК та СП підполковник Віктор Понкрашов. Нагороди присвоєні:

• сержанту Червоножку Віталію Васильовичу із с. Буша;
  • солдату Петрову Сергію Вікторовичу з с. Писарівка;
  • старшому солдату Калітнику Сергію Володимировичу з с. Клембівка;
  • лейтенанту Баранецькому Вячеславу Васильовичу з с. Клембівка.

На зображенні може бути: 3 людини

На зображенні може бути: 4 людини

На зображенні може бути: 5 людей

На зображенні може бути: текст

Подякою міського голови відзначили Григорія Любінецького за виховання сина, Сергія Любінецького, який зараз мужньо тримає оборону нашої держави, проявляючи неабиякий героїзм та патріотизм, є прикладом сумлінного ставлення до виконання свого обов’язку.

На зображенні може бути: 2 людини

За активну волонтерську діяльність прапор однієї із військових частин було передано депутату Ямпільської міської ради Сергію Миронишину.

На зображенні може бути: 2 людини та текст

Перед початком розгляду питань порядку денного міський голова поінформував присутніх про роботу, проведену в Ямпільській територіальній громаді у міжсесійний період.

Згідно порядку денного засідання:

- заслухали звіти голів постійних комісій міської ради та їх заступників про роботу за період з вересня 2022  по  вересень 2023 року;

На зображенні може бути: 4 людини та текст

- заслухали звіти старост Безводнівського, Довжоцького, Северинівського, Писарівського, Клембівського старостинських округів про проведену роботу за період з листопада 2022 року по вересень 2023 року;

На зображенні може бути: 4 людини та текст

На зображенні може бути: 3 людини та текст

- депутати підтримали рішення про дострокове припинення повноважень депутата Ямпільської міської ради 8 скликання Курганської І.В., у зв’язку з її заявою про дострокове припинення депутатських повноважень;

- затвердили Комплексну програму співпраці виконавчих органів Ямпільської міської ради та ГУ ДПС у Вінницькій області з питань забезпечення контролю за дотриманням зобов’язань щодо платежів підприємств, установ, організацій, суб’єктів господарювання, фізичних осіб до бюджету Ямпільської міської територіальної громади на 2023-2025 роки;

- внесли зміни до Програми соціальної підтримки окремих категорій населення Ямпільської міської ради на 2021-2024 роки та до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки у Ямпільській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки;

- прийняли рішення про ліквідацію Ратуського старостинського округу  з центром в селі Ратуш з подальшим включенням його до складу Клембівського старостинського округу.

Особливо дискусійним стало питання звернення депутатів Ямпільської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення вилучення коштів з місцевих бюджетів, а саме надходжень від податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), що пов’язані із виплатами військовослужбовцям (законопроєкти №10037 і №10038 від 12.09.2023 р.). Кожен депутат мав можливість висловити власну думку з цього приводу. Одностайності в прийнятті цього рішення не було, точилися активні дискусії, розглядалися всі плюси та мінуси цього питання. В підсумку – проєкт рішення не був підтриманий більшістю голосів.

Розгляд блоку земельних питань став завершальною частиною сесійного засідання, всі рішення були прийняті одностайно.