Чергова сесія Ямпільскої міської ради 8 скликання: головні аспекти пленарного засідання
29 вересня 2023 року під головуванням міського голови Сергія Гаджука відбулось чергове пленарне засідання 42 сесії Ямпільської міської ради 8 скликання, на якому депутати розглянули 37 питань порядку денного.
Кворум становив 19 депутатів.
Розпочалось засідання з хвилини мовчання за загиблими внаслідок повномасштабного вторгнення росії.
Згідно з Протоколом передачі державної нагороди України рідним чотирьох загиблих військовослужбовців з Ямпільської громади було вручено нагороди Президента України - ордени «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Нагородження проводили начальник Могилів-Подільської районної військової адміністрації Юрій Яцук, міський голова Сергій Гаджук та начальник 2-ого відділення Могилів-Подільського РТЦК та СП підполковник Віктор Понкрашов. Нагороди присвоєні:
- сержанту Червоножку Віталію Васильовичу із с. Буша;
- солдату Петрову Сергію Вікторовичу з с. Писарівка;
- старшому солдату Калітнику Сергію Володимировичу з с. Клембівка;
- лейтенанту Баранецькому Вячеславу Васильовичу з с. Клембівка.
Подякою міського голови відзначили Григорія Любінецького за виховання сина, Сергія Любінецького, який зараз мужньо тримає оборону нашої держави, проявляючи неабиякий героїзм та патріотизм, є прикладом сумлінного ставлення до виконання свого обов’язку.
За активну волонтерську діяльність прапор однієї із військових частин було передано депутату Ямпільської міської ради Сергію Миронишину.
Перед початком розгляду питань порядку денного міський голова поінформував присутніх про роботу, проведену в Ямпільській територіальній громаді у міжсесійний період.
Згідно порядку денного засідання:
- заслухали звіти голів постійних комісій міської ради та їх заступників про роботу за період з вересня 2022 по вересень 2023 року;
- заслухали звіти старост Безводнівського, Довжоцького, Северинівського, Писарівського, Клембівського старостинських округів про проведену роботу за період з листопада 2022 року по вересень 2023 року;
- депутати підтримали рішення про дострокове припинення повноважень депутата Ямпільської міської ради 8 скликання Курганської І.В., у зв’язку з її заявою про дострокове припинення депутатських повноважень;
- затвердили Комплексну програму співпраці виконавчих органів Ямпільської міської ради та ГУ ДПС у Вінницькій області з питань забезпечення контролю за дотриманням зобов’язань щодо платежів підприємств, установ, організацій, суб’єктів господарювання, фізичних осіб до бюджету Ямпільської міської територіальної громади на 2023-2025 роки;
- внесли зміни до Програми соціальної підтримки окремих категорій населення Ямпільської міської ради на 2021-2024 роки та до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки у Ямпільській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки;
- прийняли рішення про ліквідацію Ратуського старостинського округу з центром в селі Ратуш з подальшим включенням його до складу Клембівського старостинського округу.
Особливо дискусійним стало питання звернення депутатів Ямпільської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення вилучення коштів з місцевих бюджетів, а саме надходжень від податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), що пов’язані із виплатами військовослужбовцям (законопроєкти №10037 і №10038 від 12.09.2023 р.). Кожен депутат мав можливість висловити власну думку з цього приводу. Одностайності в прийнятті цього рішення не було, точилися активні дискусії, розглядалися всі плюси та мінуси цього питання. В підсумку – проєкт рішення не був підтриманий більшістю голосів.
Розгляд блоку земельних питань став завершальною частиною сесійного засідання, всі рішення були прийняті одностайно.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)