1 жовтня - День людей похилого віку та День ветерана!

Дата: 01.10.2023 08:50

Цей теплий осінній день став символом єдності і спадкоємності поколінь.

Сьогодні ми маємо прекрасну можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за доброту і мудрість, за їхній вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості. Їх життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція - взірець для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей – це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклінвам до землі, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все, що ви зробили для своїх нащадків.

Бажаємо вам найголовнішого – здоров’я! А ще – мирного, безхмарного неба, злагоди та добробуту, сил та наснаги й надалі дарувати тепло своїх посмішок! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

З повагою – міський голова Сергій Гаджук