Найдавніше культурне надбання людства

Дата: 30.09.2023 09:10

Щороку 30 вересня в Україні ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек.

Бібліотека — це одне з найдавніших культурних надбань людства, суть якого є незмінною протягом всієї історії. Любов до книги властива нашому народу здавна. Бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам'ять і мудрість народу. В Україні налічується понад 40 тисяч бібліотек, в яких працює близько 53 тисяч бібліотекарів.

В умовах воєнного часу бібліотечні установи намагаються бути ближче до кожного користувача, пропонують скористатися широким спектром бібліотечно-інформаційних онлайн послуг.

У Ямпільській громаді функціонують комунальний заклад «Ямпільська міська публічна бібліотека» та його 21філія, які відвідує майже 3тисячі читачів.

До Всеукраїнського дня бібліотек бібліотекарі громади організували Бібліотечний онлайн-марафон "Бібліотека і війна: тримаємо культурний рубіж", на якому разом з читачами виготовляли листівки - побажання, паперових голубів миру та створили карту України.

Тож вітаємо з книжковим святом усіх любителів книжок та бібліотекарів!

Дякуємо працівникам бібліотек за те, що вони продовжують берегти знання, накопичені століттями для всіх нас. Нехай полиці заповнюються новими книгами, а бібліотека буде тим місцем, куди хочеться прийти, де завжди цікаво і захоплююче!

Фото без опису      Фото без опису