"Нове вбрання " для скульптури

Дата: 22.09.2023 15:11

Влітку у ентузіастів у Слободі-Підлісівській виникла ідея оновити скульптуру української жінки, що встановлена при в’їзді в село. Дана скульптура вперше була встановлена ще у 1967 році, адже тоді село славилось гарними врожаями та трудівниками.

Нині  ідею  додати скульптурі нового дихання,  розфарбувавши її у синьо-жовті кольори, підтримав і міський голова Сергій Гаджук, до якого з цієї пропозицією звернулась староста округу Аліса Берновега.

Ямпільська міська рада закупила фарбу, а над відновленням пам’ятника працювали місцеві мешканці -  Прокоп Володимир, Колодніцькі Жанна та ОлександрГаваза Лариса та Едуард. Скульптуру спочатку побілили, а потім розмалювали.

Фото без опису  Фото без опису

Відтепер жителів села та гостей  зустрічає велична постать українки в синьо-жовтому вбранні із хлібом у руках.

«Всі в селі знають її як " баба" (до баби ,коло баби - кажуть слободо-підлісівці), а ми з неї зробили красуню»: коментує втілену ідею Аліса Олександрівна.

Це чудовий приклад того, як вчергове об’єднавши зусилля вдалася гарна справа.