Сьогодні ми вітаємо з професійним святом всіх вихователів і працівників дошкільних установ Ямпільської громади

Дата: 24.09.2023 09:05

Вітаю всіх працівників дошкільного виховання з професійним святом – Днем дошкілля!

У вас не проста, але дуже важлива робота. Для всіх своїх вихованців ви і мама і подруга і вчителька. За свою кар’єру через ваші дбайливі руки проходять сотні дітей, і до всіх ви знаходите потрібний підхід.

Робота вихователем не кожному під силу – це нелегкий щоденний труд і велика відповідальність перед батьками, державою і самими вихованцями в першу чергу. Адже те, що вкладається в розвиток дітей в дитинстві, впливає на їх особистісний розвиток в майбутньому.

У ваше професійне свято хочеться подякувати вам за теплоту, турботу та увагу до дітей, за велике вміння бачити, чути і розуміти все, що відбувається в душах наших дітей.

Бажаю вам ніколи не втрачати терпіння, отримувати справжню  радість від своєї роботи. Дай Бог вам міцного здоров’я, сил і всіх земних благ!

З повагою – міський голова Сергій Гаджук