Відкрито набір на службу в поліцію

Дата: 21.09.2023 15:06

На зображенні може бути: текст

Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області оголошено конкурсний набір кандидатів на службу в поліції із зайняттям вакантних посад для подальшого призначення в підрозділи поліції особливого призначення "Сафарі", "Цунамі", "Луганськ" в складі Департаменту поліції особливого призначення Об'єднана штурмова бригада НПУ "Лють"

Подання онлайн анкет та документів для участі у конкурсі триває з 18 вересня 2023 року.

Для участі у конкурсі майбутнім кандидатам в першу чергу необхідно заповнити онлайн анкету, яка розміщена на інформаційному порталі відбору кадрів національної поліції України (https://nabir.np.gov.ua/), де також можна отримати всю необхідну інформацію про оголошені вакансії, вимоги до кандидатів та етапи конкурсного відбору.

За роз’ясненнями з питань конкурсного відбору звертатися в сектор кадрового забезпечення відділення поліції 1 (м.Ямпіль)Могилів-Подільського РВП ГУНП у Вінницькій області за адресою: м.Ямпіль, вул. Свободи, 120

телефон для довідок: (097)923-37-45