ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ – ЄГОРА ГОЛОВЧАНСЬКОГО

Дата: 20.09.2023 09:14

Сьогодні минає рівно рік, як  загинув Головчанський Єгор Іванович, 25-річний військовослужбовець, що стояв на захисті України від повномасштабного російського вторгнення, був оборонцем Херсонщини.

Молодший лейтенант, командир взводу однієї із стрілецьких бригад,  родом з Луганської області, загинув поблизу населеного пункту Архангельське Херсонської області 20 вересня 2022 року. Тіло важко було опізнати. Після проведення експертизи ДНК 12 грудня підтвердилась  смерть військового. Похований у селі Довжок.

Молодий командир прийшов до війська з перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем, користувався авторитетом і в підлеглих, і в старших командирів. Справжній, ідейний, освічений — про таких кажуть, що це — цвіт нації.

НАЖАЛЬ!!!

Указом Президента України від 26 січня 2023 року нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня (посмертно)– за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Втрачаємо найкращих — сильних, молодих, навчених, мотивованих. Щодня втрачаємо. Але пам’ятаємо і шануємо!

Ми пам’ятаємо тебе, наш Герою! Гордимося твоїми звитягами!

Царство небесне тобі та вічний спокій!

Розділяємо з рідними скорботу та біль втрати.

«…Його немає зараз поміж нами,

Його життя погасло в одну мить,

Та біль нестерпний є в душі у мами,

Лиш материнське серденько болить...