Засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 15.09.2023 11:06

11 вересня відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням заступника міського голови Михайла Труби.

Серед розглянутих питань :

• Забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я людини питною водою – обстежено всі заклади освіти, водогони та громадські криниці, взято відповідні проби води;
  • Готовність та реагування на можливий спалах кору в межах Ямпільської міської територіальної громади – станом на 1 вересня спалахів кору у громаді не виявлено.
  • Аналіз повторної перевірки захисних споруд цивільного захисту, готовність яких визначено, як «неготові» на території населених пунктів Ямпільської міської територіальної громади – проаналізовано стан укриттів у громаді.
  • Порядок дій з організації та забезпечення роботи «Пунктів незламності» в межах Ямпільської міської територіальної громади
  • Стан пожежної та техногенної безпеки навчальних закладів та їх готовність до нового 2023-2024 навчального року.
  • Забезпечення реалізації заходів пожежної безпеки при підготовці об’єктів та населених пунктів громади до роботи в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період 2023-20234 років.
  • Стан захворювання на туберкульоз в межах Ямпільської міської територіальної громади – протягом поточного року випадки захворювань були, хворі проходять лікування.
  • Вжиття заходів щодо забезпечення безпеки населення, запобігання загибелі та травмування громадян від несанкціонованого поводження з  вибухонебезпечними предметами (далі ВНП) в межах Ямпільської міської територіальної громади

За результатами заслуханої інформації доповідачів з вище зазначених питань комісія вирішила:

• Комунальним підприємствам забезпечити надання  якісної та безпечної питної води відповідно до вимог законодавства, в тому числі вимог санітарного законодавства.
  • вжити заходів  щодо підвищення рівня охоплення профілактичним щепленням населення, проводити роз’яснювальну роботу та аналіз щодо охоплення щепленнями серед населення.
  • провести заходи з підготовки до розгортання та можливого забезпечення цілодобової роботи «Пунктів незламності» за адресами, м. Ямпіль, вул. Пирогова 1, вул. Свободи 132 та інформувати населення громади щодо роботи таких «Пунктів Незламності» і їх розташування.
  • дотримуватись забезпечення пожежної безпеки у освітніх закладах та інфраструктурних об’єктах
  • забезпечувати безкоштовне безперервне лікування підтверджених хворих на туберкульоз, сприяти щорічному проходженню флюорографічному обстеженню дорослому населенню для раннього виявлення захворювання на туберкульоз.
  • посилити роз’яснювальну роботу та  навчання в першу чергу дітей щодо обізнаності в сфері мінної безпеки.

З Протоколом засідання можна буде ознайомитись на сайті міської ради