Чергове засідання виконавчого комітету -  ухвалені рішення для громади

Дата: 13.09.2023 16:22

Сьогодні, 13 вересня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням заступника міського голови Михайла Труби.

На засіданні були присутніми 18 членів виконавчого комітету.

Порядок денний виконкому загалом налічував 15 питань.

На засіданні заслухано інформацію про  хід підготовки житлово- комунального господарства, об’єктів соціальної сфери міста та старостинських округів до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

Заклади освіти, медицини та соціальної сфери готові до надання послуг та забезпечення роботи установ у опалювальний період.

Під час засідання прийняті рішення щодо:

• відзначення Дня захисника та захисниць України;
  • проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів;
  • внесення змін до обліку укриттів.

Схвалено три проєкти рішень Ямпільської міської ради:

• Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про внесення змін до Програми соціальної підтримки окремих категорій населення Ямпільської міської ради на 2021-2024 роки»
  • Про проект рішення "Про затвердження  Порядку   переведення  житлових  приміщень (квартир) і житлових будинків (або їх частин) у нежитлові  та переведення нежитлових приміщень, нежитлових будинків до житлового фонду  в Ямпільській територіальній громаді"
  • Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про включення  комплексу будівель та споруд виробничого призначення, що розташовані за адресою: вул. Тичини, буд. 8/40,  м. Ямпіль, Могилів-Подільського району в перелік об’єктів, які підлягають приватизації у 2023 році».

Виконком також розглянув окремі рішення щодо захисту прав дітей.

Надано дозвіл на проведення ярмарки-виставки голубів, декоративних птахів та домашніх тварин.

Всі ухвалені рішення опубліковуються на офіційному сайті Ямпільської міської ради.