6 вересня відзначають День адміністратора центру надання адміністративних послуг

Дата: 06.09.2023 16:24

Відтак, сьогодні в залі засідань Ямпільської міської ради подяками відзначили найкращих працівників ЦНАПу Ямпільської громади.

Привітав працівників ЦНАПу з нагоди їх професійного свята міський голова Сергій Гаджук: «Завдяки вашій роботі кожен з нас переконався наскільки потрібним є Центр надання адміністративних послуг, адже вашим завданням є забезпечити мешканців якісними послугами на місцях. Від роботи адміністратора залежить думка мешканців про нашу громаду. Ви – є першими комунікаторами з мешканцями. Ваша робота дуже відповідальна, бо адміністратор повинен не тільки досконало знати закони, а й вміти працювати у реєстрах. Завдяки вам, стереотип про бюрократичну тяганину відходить у минуле, а процес отримання послуги став легким, цивілізованим та проєвропейським. Бажаю вам вдячних отримувачів послуг та наснаги у роботі!»

Отож, за сумлінну працю та високий професіоналізм, досягнуті позитивні показники у роботі та з нагоди Дня адміністратора ЦНАПу подяку від імені міського голови оголосили дев’ятьом працівникам центру.

Зокрема відзначили керівницю ЦНАП - Людмилу Підгурську та її заступницю – Віру Старенко та адміністратора ЦНАП, а також адміністраторів, які надають послуги у Великокісницькому, Дзигівському, Клембівському, Писарівському, Порогівському та Качківському старостинських округах.

Нагадаємо, на сьогодні у Ямпільській громаді функціонує Центр надання адміністративних послуг, де надається 253 послуги та в складі якого діє 18 віддалених робочих місць. Отриманням послуг, охоплені, як місто Ямпіль так і кожен із 18 старостинських округів. За пів року плідної роботи працівниками ЦНАП надано 14140 послуг.

Зичимо вам міцної витримки, усмішки від долі та вдячних клієнтів.

Зі святом!