Шановні підприємці Ямпільщини!

Дата: 03.09.2023 09:05

Сердечно вітаю вас з професійним святом!

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проєкти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги.

Ви будуєте, шиєте, виробляєте, купуєте і продаєте, лікуєте, перевозите, розважаєте…Щоб стати успішним підприємцем, потрібно багато працювати, особливо у період, коли країна знаходиться у стані війни. Ви не тільки наповнюєте місцевий бюджет, а й активно підтримуєте військо. Усе заради перемоги та процвітання України.

Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною, бізнес стабільним і процвітаючим. Нехай у ваших родинах буде тепло та затишно, а ваша плідна праця завжди буде запорукою вашого добробуту, розвитку громади та рідної країни.

З повагою – міський голова Сергій Гаджук