Серпнева зустріч учителів початкових класів закладів освіти Ямпільщини

Дата: 30.08.2023 15:16

29 серпня 2023 року на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet відбулася серпнева зустріч учителів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти Ямпільщини за темою «Організація освітнього процесу в початковій школі 2023/2024н.р.: нові реалії».

Ініціатором та організатором заходу була консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради Марікуца Леся Вікторівна, яка окреслила особливості організації освітнього процесу в початковій школі у 2023/2024 н.р.

Під час зустрічі були розглянуті питання:

• нормативне забезпечення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти;
  • безпечне освітнє середовище: нові виміри безпеки;
  • структура 2023/2024 навчального року в початковій школі;
  • інструктивно-методичні рекомендації щодо організації навчання в початковій школі;
  • оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти початкової школи;
  • психологічні аспекти організації освітнього процесу в умовах воєнного стану;
  • освітні втрати: підходи та вимірювання та компенсації.

Спікерами вебінару були керівники методичної спільноти учителів початкових класів ЗЗСО громади Магдецька В.А.(ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Т. Шевченка м.Ямпіль ), Пташнік О.А.(філія ЗСО І – ІІ ст.с. Гонорівка  ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Дзигівка ) та Главацька О.А. (філія ЗСО І – ІІ ст. с. Русава ОНЗ НВК: ЗЗСО І ст. – гімназія м. Ямпіль).

Під час онлайн-спілкування учасники зустрічі отримали практичні поради та відповіді на запитання, які є нагальними та актуальними в роботі учителя початкових класів у 2023/2024 н.р.