Навчання  вчителів  Ямпільської громади

Дата: 29.08.2023 11:59

Фото без описуФото без описуФото без опису

Ось і закінчується підготовка вчителів до нового2023-2024  навчального року. Так , відбулися останні  інформаційно-інструктивні наради , а саме:

• 23.08.2023року - «ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ПРИ НАВЧАННІ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ  У НОВОМУ2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ»,
  • 25.08.2023 року – «ПРО СОЦІАЛЬНУ І ЗДОРОВ'ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНУ ОСВІТНЮ ГАЛУЗЬ У  ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ СВІТИ. ОСОБЛИВОСТІ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ»,
  • 28.08.2023 року – «ПРО МИСТЕЦЬКУ  ОСВІТНЮ ГАЛУЗЬ.

ОСОБЛИВОСТІ  ВИКЛАДАННЯ. 2023-2024 навчальному році»

Інформаційно-інструктивні наради проходили  за очною формою навчання з використанням дистанційних технологій (у синхронному режимі)   на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet.

Модератором зустрічі була консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради Баланюк Алла Володимирівна.

Спікером зустрічі  були Вінницька Марія Володимирівна,  Шпотак Тетяна Олександрівна, Левицький Андрій Іванович, Долінська Оксана Віталіївна, керівники циклових комісій  вчителів нашої Ямпільської громади.

У засіданні  взяли участь всі вчителі трудового навчання, основ здоров’я, образотворчого мистецтва та музичного мистецтва, мистецтва  закладів загальної середньої освіти .

На нарадах  розглядались питання щодо  організації освітньої діяльності відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти у 5-6-х класах,   ,навчально-методичне та  інформаційне забезпечення    7-11 класів  у новому 2023/2024 навчальному році,  окреслено нові цілі та завдання на 2023/2024 навчальний рік, підведено підсумки  за 2022-2023 навчальний рік.

Активно обговорювалися питання сучасної  освіти в умовах воєнного стану та організації безпечного освітнього середовища.

Атмосфера  доброзичливості панувала  під час нарад .

Бажаю всім вчителям творчості, втілення нових ідей, наснаги!