Вітаємо чемпіонів!!!

Дата: 28.08.2023 10:49

Раді повідомити вам, що футбольний клуб «Тірас» Ямпільської територіальної громади здобув чемпіонський титул на чемпіонаті Могилів-Подільського району з футболу серед аматорських команд сезону 2023 року. Шість команд завзято змагалися за перемогу, але тірасівці тримали високий рівень майстерності. Суперниками ямпільчан на футбольному полі стали команди: «Могилів-Подільський» (Могилів-Подільський), «Титан» (Яришів), «Колос» (Муровані Курилівці), «Бабчинці» (Бабчинці), «Колос» (Чернівці). «Тірас» зіграв 10 ігор, з них – 9  перемог, одна нічия і жодної поразки .

На зображенні може бути: 7 людей та текст

Ямпільська команда своєю грою зробила фурор на чемпіонаті і привернула до себе увагу з усіх боків. Висока професійна майстерність футболістів, їхня завзятість, фінансова підтримка міської ради та щира підтримка вболівальників допомогли тірасівцям завоювати чемпіонське звання ще за 2 тури до кінця чемпіонату.

Останній 10-ий тур чемпіонату відбувся у суботу 26 серпня. ФК «Тірас» здобув впевнену перемогу на домашньому стадіоні над командою «Колос» з Мурованих Курилівців з рахунком 3:0. По завершенню відбулося урочисте нагородження переможців. Міський голова Сергій Гаджук привітав ямпільських футболістів з чемпіонським титулом та побажав їм подальших спортивних та особистих досягнень. Від Ямпільської міської ради та депутата Вінницької обласної ради Володимира Кістіона було вручено подарунки переможцям чемпіонату та футболістам ФК «Колос».

На зображенні може бути: 7 людей та гравці в футбол

Вітаємо наших чемпіонів із заслуженою перемогою! Молодці! Так тримати!!!

На зображенні може бути: 6 людей, гравці в футбол, люди грають у футбол та текст