День Незалежності України у Ямпільській громаді

Дата: 24.08.2023 14:23

На зображенні може бути: 10 людей, могила невідомого солдата та Бранденбурзькі ворота

Сьогодні Ямпільщина відзначила 32-у річницю незалежності нашої рідної України. На жаль, в умовах повномасштабної війни. Але з надією та вірою в Перемогу, адже Україна – це країна неймовірної краси, стійкості та незламності.

На зображенні може бути: 10 людей

На зображенні може бути: 1 особа, сеґвей та паркомат

Міський голова Сергій Гаджук разом із начальником 2-ого відділу Могилів-Подільського РТЦК та СП Віктором Понкрашовим вручили відзнаку командира бригади, нагрудний знак 66-ої окремої механізованої бригади військовослужбовцю Сергію Даниленку (посмертно). Нагороду отримувала його дружина Наталія.

На зображенні може бути: 2 людини

З нагоди відзначення цієї дати міський голова Сергій Гаджук вручив грамоти кращим силовикам та військовим за вагомий внесок у справу забезпечення захисту волі, честі, гідності, незалежності й територіальної цілісності нашої держави.

На зображенні може бути: 2 людини та текст

Пред­став­ни­ки органів міс­це­во­го са­мов­ря­ду­ван­ня та громадськість міста вшану­ва­ли по­лег­лих за во­лю й не­за­леж­ність Ук­ра­їни хвилиною мовчання та покла­дан­ням кві­тів до ме­мо­рі­алів та пам’ят­них зна­ків.

На зображенні може бути: 7 людей та текст

На зображенні може бути: 13 людей, Бранденбурзькі ворота та текст

На зображенні може бути: 2 людини та пам’ятник

На зображенні може бути: 4 людини, квітка та весілля

День Незалежності – це день, у який ми маємо нагадувати собі про ціну, яку платить наша нація, щоб ми могли зараз бути українцями. Ми завжди про це пам’ятаємо! Ми щиро віримо в Перемогу!

На зображенні може бути: пам’ятник та текст