Серпнева зустріч учителів української мови та літератури ЗЗСО Ямпільщини
22 серпня на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet відбулася традиційна серпнева зустріч учителів української мови та літератури ЗЗСО громади із теми «Реалізація змісту мовно-літературної освітньої галузі в базовому циклі Нової української школи».
Модератором заходу була консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради Марікуца Л.В., яка ознайомила учасників зібрання із особливостями організації освітнього процесу в напрямку мовно-літературної галузі, інструктивно-методичними рекомендаціями щодо викладання предметів у закладах загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році та детально зупинилася на ключових аспектах впровадження Державного стандарту базової середньої освіти, формувальному оцінюванні.
До участі у заході були запрошені кандидат філологічних наук, доцент кафедри філології і гуманітарних наук КВНЗ “Вінницька академія безперервної освіти”, автор підручників із української мови Ткачук Т.П. та кандидатка філологічних наук, авторка курсу української мови у Всеукраїнській школі онлайн, доцент кафедри української мови Національного університету «Києво–Могилянська академія», авторка підручників із української мови Онатій А.В. Вони розкрили актуальні питання науково- методичного супроводу викладання предметів мовно-літературної освітньої галузі у 5 та 6 класах НУШ та розглянули питання щодо сутності інновацій в освіті в умовах впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти.
Спікерами вебінару були Чорній Н.Г., керівник методичної спільноти учителів української мови та літератури ЗЗСО громади, Білінська Р.Є., учителька української мови та літератури ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 ім. Т. Шевченка м. Ямпіль, які зосередили увагу на оцінюванні навчальних досягнень учнів у 5-6 класах, що здобуватимуть освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти, із вимогами до ведення класного журналу, свідоцтва навчальних досягнень учнів 5-6 класах та щоденника спостереження.
Спілкування сприяло підвищенню науково-методичної грамотності педагогів та їх професійної компетентності.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)