Спільне засідання комісій

Дата: 18.08.2023 16:19

18 серпня Геннадій Колюшко провів спільне засідання постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування, законності, зв’язків з органами влади, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації та комісії з питань освіти, культури, туризму, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, соціального захисту населення.

У ході роботи комісія розглянула 8 проєктів рішень. Михайло Труба – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради доповів по питаннях внесення змін до Програми  первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини та вторинної спеціалізованої медичної допомоги Ямпільської міської ради на 2021-2024 роки та затвердження Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги громадянам Ямпільської територіальної громади на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій. Доповідач зазначив, що цей порядок визначає механізм надання матеріальної грошової допомоги громадянам Ямпільської територіальної громади на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, що призвело до знищення або пошкодження об’єктів житлової/нежитлової нерухомості внаслідок пожежі, стихійного лиха, та ознайомив присутніх із переліком необхідних документів та порядком черговості  отримання такої допомоги.  Заслухали члени комісії і про зміни до бюджету Ямпільської міської територіальної громади на 2023 рік. Світлана Козюк - начальник фінансового управління міської ради надала роз’яснення, детально зупинившись на видатках міського бюджету по головних розпорядниках коштів.

Також депутатами одноголосно були підтримані та рекомендовані на розгляд сесії  такі проєкти рішень:

- Про затвердження детального плану території за межами с. Придністрянське Ямпільської міської територіальної громади Могилів-Подільського району Вінницької області та звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території;

- Про затвердження Концепції індустріального (промислового) парку "ДНІСТЕР" в новій редакції;

- Про внесення змін до штатної чисельності виконавчих  органів  Ямпільської міської ради;

Про створення Комісії з видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Ямпільської міської територіальної громади;

-  Про дострокове припинення повноважень депутата Ямпільської міської ради 8 скликання Курганської І.В.