Спортивний день у Довжку
17 серпня за підтримки Ямпільської міської ради відбулися захоплюючі змагання з волейболу серед команд Ямпільської громади. Місцем проведенням змагань стала територія школи у селі Довжок.
Учасники змагань від сіл Довжок, Северинівка та Клембівка разом із командою міста Ямпіль та гостями з Городківської громади продемонстрували свою спортивну майстерність та командний дух.
Суддівську колегію представляли Махновецький Юрій Леонідович, Гуменюк Олена Вацлавівна та Битров Євген Олегович, які забезпечили чесну та справедливу оцінку гри.
За підсумками запеклих змагань:
І місце виборола команда міста Ямпіль – вітаємо чемпіонів!
ІІ місце дісталося команді села Северинівка – молодці!
ІІІ місце посіла команда з Городківської громади – вітаємо із вдалою грою!
Дякуємо всім учасникам за емоційний та захоплюючий матч! Ваша гра вразила і надихнула. Бажаємо нових спортивних досягнень та перемог!
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)