Онлайн-навчання вчителів природничої освітньої галузі ЗЗСО  Ямпільської міської ради

Дата: 17.08.2023 11:03

Традиційно кожного року, напередодні 01 вересня, проходять серпневі засідання професійних спільнот вчителів  закладів загальної середньої освіти  Ямпільської громади. 16 серпня 2023 року на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet в онлайн-форматі відбулося засідання професійних спільнот  вчителів  біології, хімії, географії та інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» («Природничі науки») на тему: «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ З БІОЛОГІЇ, ГЕОГРАФІЇ, ХІМІЇ ТА ІНТЕГРОВАНОГО КУРСУ «ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ» («ПРИРОДНИЧІ НАУКИ») У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ у 2023-2024 навчальний рік»

Модератором зустрічі була консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради Баланюк Алла Володимирівна.

На засіданні розглядались питання щодо організації освітньої діяльності, навчально-методичного та  інформаційного забезпечення  у 5-6-х класах та 7-11 класах закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році.

У засіданні взяли участь всі вчителі природничої освітньої галузі  нашої територіальної громади.

Під час засідання панувала активна та дружня атмосфера  доброзичливості та співпраці.