Серпневе засідання професійної спільноти шкільних бібліотекарів  ЗЗСО Ямпільської громади

Дата: 14.08.2023 17:19

Відповідно до плану роботи Центру  професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради та з метою підготовки до початку нового 2023-2024 навчального року на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet 14.08.2023 р. відбулося серпневе засідання професійної спільноти шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти  «Якісна середня освіта як запорука успіху України у майбутньому. Організація роботи шкільних бібліотек у 2023-2024 навчальному році».

Модератором заходу була консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради Марікуца Леся Вікторівна, яка окреслила особливості організації  роботи  шкільних бібліотек у 2023-2024н.р.

Учасники зібрання розглядали актуальні проблеми бібліотечної діяльності, ознайомилися із методичними рекомендаціями щодо планування та організації роботи шкільних бібліотек, обговорили особливості проведення інвентаризації бібліотечних фондів підручників ЗЗСО в інформаційно-телекомунікаційній системі «Державна інформаційна система освіти», зупинилися на питанні щодо нових надходжень підручників для 6 класу за новим Державним стандартом базової середньої освіти та здійснили перерозподіл підручників серед закладів  освіти громади.

Спікерами вебінару були шкільні бібліотекарі ЗЗСО громади : Парванчук С. П. (філія ЗСО І – ІІ ст. с. Гонорівка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дзигівка ),  Бондаренко О.В.(ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст.с. Велика Кісниця), Слободянюк Н.В. філія ЗСО І – ІІ ст. с. Миронівка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 ім. Т. Шевченка м. Ямпіль ).

Позитивні емоції,  залучення всіх учасників заходу до  обміну  ідеями спонукало до подальшої співпраці та професійної підтримки один одного.