Завітайте на благодійний захід до Дня молоді

Дата: 08.08.2023 12:15

Запрошуємо всіх жителів нашої чудової громади на захід з нагоди відзначення Дня молоді, який відбудеться 12 серпня!

О 17:00 чекаємо вас на благодійному заході "Караоке на фонтані"! Долучайтеся та продемонструйте свій вокальний талант. Ви не тільки заспіваєте, а й матимете можливість позмагатися за перемогу. Місце проведення - міський фонтан.

О 19:00 не пропустіть благодійне тренування на "Стометрівці", яке проведе професійний тренер Ульяна Зайченко. Ви зможете не лише підтримати добру справу, а й зайнятися фізичними вправами під керівництвом досвідченого фахівця (реєстрація на тренування 095 371 45 15)

О 20:00 на "Стометрівці" вас чекає захоплюючий тренінг "Нутриціологія з нуля" від молодої вченої, кандидатки біологічних наук та консультантки з правильного харчування Катерини Юськової. Отримайте корисні знання про фізіологію харчування.

Усі кошти, зібрані під час заходів, підуть на допомогу Збройним Силам України. Долучайтеся до відзначення Дня молоді, підтримайте добру справу та проведіть чудово час разом з нами. Разом ми можемо зробити більше!