"Солов'їні вічка" продовжують надихати своєю творчістю

Дата: 02.08.2023 09:20

Немає опису світлини.

Народний аматорський колектив Подільської вишивки "Солов'їні вічка", який працює при Ямпільському музеї образотворчого мистецтва Ямпільської міської ради, продовжує свій тур Вінницею. Розпочавши презентацію своєї майстерності 4 липня цього року зі світлиці Вінницького обласного центру народної творчості, колектив продовжив виставкову діяльність, і 28 липня, в День Української Державності, завітав до клубу військової частини.

На зображенні може бути: 1 особа, гобой, флейта та текст

Відкриття виставкових робіт "Солов'їних вічок" саме в цей день і у військовій частині - це заява на увесь світ! Наші Збройні Сили захищають не лише наше життя – сьогодні вони стоять на захисті нашої культури, історії, традицій!

На зображенні може бути: 1 особа, книга та текст

На зображенні може бути: мереживо

Ми пишаємося та гордимося кожною майстринею та висловлюємо щиру вдячність вишивальницям, вироби яких представлені в експозиції: Савчинській Марії (заслужений майстер народної творчості України), Мруг Аллі, Болгарській Аллі, Нагірняк Світлані, Сандул Віті, Васюковій Наталії, Посунько Галині,Титаренко Наталії, Гринчик Марині, Поплінській Тетяні.

На зображенні може бути: текст

Немає опису світлини.

У кожного з нас сьогодні свій кордон оборони, але мета на всіх одна Перемога!