Інформація про результати конкурсу

Дата: 31.07.2023 16:00

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТА ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ МАЙНА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

31 липня 2023року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмили Майорової  відбулося засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності:

•  нежитлової будівлі літера «А», що знаходиться за адресою: Вінницька   обл., Могилів-Подільський р-н, м. Ямпіль, вул. Тичини, 6-В,  загальною площею 80,7 м2 ;
  • 11/100 частини приміщення кінотеатру,  що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Могилів-Подільський р-н,  с. Велика Кісниця , вул. Центральна, 80,  загальною площею 51,2 м2.

На комісію подано документи та конкурсні пропозиції від двох претендентів - ТОВ «Подільський експертний центр» та ФОП Вокалюк Людмила Михайлівна.

За результатами поданих документів та конкурсних пропозицій виконавцями робіт із проведення експертної грошової оцінки комісією обрано:

•   ФОП Вокалюк Людмилу Михайлівну  для визначення ринкової вартості нежитлової будівлі літера «А»;
  • ТОВ «Подільський експертний центр» для визначення ринкової вартості 11/100 частини приміщення кінотеатру.

Впродовж 5 днів з моменту огляду та надання необхідної документації, оцінювачі зобов’язується провести незалежну оцінку майна, яку в подальшому буде застосовано для визначення стартової ціни об’єктів комунальної власності з метою їх приватизації.