Нічний рейд поліцейських
З метою попередження правопорушень як з боку дітей, так і проти них, 28 липня поліцейськими офіцерами громади Вальтером С.А та Трубачом С.О., інспектором ювенальної превенції Свистун К.В. та начальником служби у справах дітей Ямпільської міської ради Миронишиною В.В. на території Великокісницького старостинського округу було здійснено спільний рейд
« Підліток у нічну пору», щодо контролю за перебуванням дітей на вулицях і в розважальних закладах територіальної громади у вечірній час та недопущення продажу дітям алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
Під час рейду було виявлено, що неповнолітні та малолітні особи після 22.00 знаходилися у закладі громадського харчування. З батьками проведено профілактичні бесіди, щодо дотримання правил перебування неповнолітніх у закладах. Виявлено факт здійснення продажу алкогольного напою неповнолітній особі. Продавця притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною 2 статті 156 КУпАП.
Важливо:
– Дітям заборонено з 22:00 до 06:00 перебувати без супроводу батьків у громадських місцях.
– Власники закладів розваг та громадського харчування з 22:00 до 06:00 години мають
право вимагати у відвідувачів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.
– У разі виявлення дитини в розважальному закладі чи в громадських місцях (парки, вулиці, території шкіл та дитячих садків, дитячі та спортивні майданчики, бари, дискотеки, магазини з алкогольною продукцією тощо) у нічний час, буде притягнуто до
адміністративної відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків (стаття 184 КУпАП).
Вперше до батьків можуть застосувати попередження або накладення штрафу від 850 до 1700 грн. За вчинення такого правопорушення повторно протягом року передбачено штраф від 1700 до 5100 грн.
За порушення вимог законодавства щодо порядку перебування дітей у закладах, в яких
провадиться діяльність у сфері розваг, або в закладах громадського харчування передбачена відповідальність як для батьків так і для суб’єктів господарювання.
Контроль за дотриманням указаних положень закону здійснюють працівники органів Національної поліції, які мають право в разі виявлення таких правопорушень складати щодо осіб протоколи про адміністративні правопорушення. Далі справу буде розглядати суд.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)