Чергова  сесія Ямпільської міської ради 8 скликання: головні аспекти засідання

Дата: 28.07.2023 15:53

28 липня 2023 року під головуванням міського голови Сергія Гаджука відбулось  чергове пленарне засідання 37 сесії Ямпільської міської ради 8 скликання, на якому депутати розглянули 33 питання порядку денного.

Участь у засіданні позачергової сесії  взяли 21 депутат, керівники окремих управлінь та відділів міської ради, комунальних підприємств,  представники засобів масової інформації.

Розпочалось засідання з хвилини мовчання за загиблими в наслідок повномасштабного вторгнення росії.

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Затвердили звіт про виконання міського бюджету за 1півріччя 2023 року - виконання бюджету по доходах складає 168 708 981,66 грн.

Депутати внесли зміни до Програм міської ради:

• Комплексної оборонно-правоохоронної програми розвитку і вдосконалення матеріально-технічної бази військової частини 3008 Національної гвардії України на 2021-2023 роки
  • Програми «Питна вода Ямпільщини на 2021-2025 роки» (зі змінами)
  • Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини та вторинної спеціалізованої медичної допомоги Ямпільської міської ради на 2021-2024 роки ( зі змінами)

Зміни внесли і до бюджету.

Окреме рішення прийнято щодо  розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Ямпільської територіальної громади.

Затвердили депутати і  перелік адміністративних послуг, що надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг»  Ямпільської міської  ради. Наразі їх розширили до 253.

Затвердили також окремим рішенням звіт про роботу Ямпільської дитячо-юнацької спортивної школи Ямпільської міської ради.

Прийняли рішення про реорганізацію закладу дошкільної  освіти №1 (ясла-садок) м. Ямпіль Ямпільської міської ради Вінницької області.

Прийняті  рішення щодо питань приватизації окремого майна.

На засіданні розглянуто 20 окремих рішень щодо земельних питань.

Загалом, всі питання розглянуті та проголосовані.

Закриваюче сесійне засідання, міський голова подякував депутатам за роботу .