Завершились захоплюючі змагання з міні-футболу серед дорослих команд старостинських округів нашої громади у Великій Кісниці!

Дата: 28.07.2023 15:48

Сьогодні, 28 липня, на полі зійшлися три сильні команди: с. Довжок,

с. Велика Кісниця та с. Цекинівка, щоб поборотися за перемогу. Цікаві матчі, захоплюючі емоції та високий рівень гри не залишили байдужими жодного уболівальника.

Велика Кісниця виявилася найсильнішою командою турніру, заслужено посівши перше місце! Вітаємо їх з вражаючою перемогою та захоплюючою грою на полі!

Срібний приз виборола команда с. Довжок. Їхні неймовірні зусилля та талановитість варто підкреслити! Вітаємо з заслуженим другим місцем!

Команда с. Цекинівка показала велику волю до перемоги та добре поборолася, посівши третє чесне місце. Ви гідно представляли свій округ!

Велика подяка головному судді змагань - Віктору Леонідовичу Вишневому за професіоналізм та справедливість на полі.

Дорогі спортсмени, ви зробили цей день незабутнім для всіх нас! Дякуємо за ваші високопрофесійні виступи та вклад у розвиток спорту в нашій громаді. Ви - справжні приклади для наслідування!

Бажаємо всім гравцям, тренерам та уболівальникам здоров'я, успіхів і нових перемог! Нехай спортивний дух завжди перебуває у вас на кожному кроці!