Відзначили медичних працівників Ямпільщини

Дата: 28.07.2023 09:59

На зображенні може бути: 1 особа, навчається та натовп

27 липня в будинку дитячої та юнацької творчості медичні працівники Ямпільської громади приймали вітання з нагоди свого професійного свята, яке цьогоріч згідно Указу Президента України припадає саме на цю дату.

Міський голова Сергій Гаджук подяками відзначив кращих працівників медичної галузі за самовіддану щоденну виснажливу працю, високий професіоналізм, чесне і сумлінне виконання своїх обов’язків при наданні медичної допомоги жителям нашої громади, а також побажав всім медикам міцного здоров’я, витривалості в такий нелегкий для країни час. Як зазначив Сергій Іванович, спільними зусиллями ми розвиватимемо медичну галузь Ямпільщини, докладатимемо максимум зусиль, щоб забезпечити населення якісними медичними послугами, і висловив надію на скорішу перемогу нашої держави у боротьбі з агресором.

На зображенні може бути: 1 особа

На зображенні може бути: 1 особа, навчається та натовп

На зображенні може бути: 3 людини

На зображенні може бути: 2 людини

До вітального слова долучилися і керівники медичних закладів громади – директорка Ямпільського медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Галина Плахотна та директор Ямпільської територіальної лікарні Олег Шеремет. Вони грамотами відзначили кращих працівників своїх колективів, подякували всій медичній родині за нелегку працю і побажали натхнення на професійній ниві.

На зображенні може бути: 1 особа

На зображенні може бути: 8 людей та лікарня

Приємним моментом стала присутність у залі колишньої очільниці відділення акушерства та гінекології Тетяни Василівни Ліваковської, яка майже пів століття свого життя присвятила роботі в медичній сфері, і яка нещодавно пішла на заслужений відпочинок. Зал аплодував їй стоячи.

На зображенні може бути: 1 особа та квітка

Привітати з професійним святом медиків Ямпільщини завітали голова міської організації Товариства Червоного Хреста Діна Кіловата та начальник 2-го відділу Могилів-Подільського РТЦК та СП підполковник Віктор Понкрашов.

На зображенні може бути: 2 людини

Музична атмосфера для винуватців свята була створена творчими силами Ямпільського міського центру культури та дозвілля та Ямпільської мистецької школи з побажаннями їм хронічного здоров’я та рецидивуючого щастя.

На зображенні може бути: 3 людини, гітара та скрипка

На зображенні може бути: 1 особа, усміхається та флейта