Робоча зустріч задля протидії торгівлі людей

Дата: 19.07.2023 17:32

Фото без описуФото без опису

18 липня в приміщенні Ямпільської міської ради відбулася робоча зустріч в рамках проєкту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно зумовленого насильства у Вінницькій області». Даний проєкт реалізується громадською організацією "Вінницька обласна правозахисна організація "Джерело надії" у щільній співпраці й за сприянням Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації, підтримки Міжнародної організації з міграції та фінансування USAID і Міністерства закордонних справ Норвегії.

Під час заходу знайомились із алгоритмом протидії торгівлі людьми.

В робочій зустрічі взяли участь працівники відділу соціального та медичного забезпечення, Ямпільського територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг, служби у справах дітей Ямпільської міської ради, філії державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області, сектору «Ямпільське бюро правової допомоги» та поліцейський офіцер громади.