Щодо аерозольних розпилювачів

Дата: 13.07.2023 16:45

Відділ ОППР та З ЦЗ Могилів-Подільського РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області інформує: Постановою Кабінету міністрів України (далі- КМУ) від 21.02.2023 р. № 154 “Про затвердження Технічного регламенту аерозольних розпилювачів” та Постановою КМУ від 26.05.2023 р. № 535 затверджено “Технічний регламент засобів цивільного захисту”, якими внесено зміни до Постанови КМУ від 28.12.2016 р. № 1069 “Перелік видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд”.

Повноваження щодо здійснення державного ринкового нагляду за аерозольними розпилювачами та засобами цивільного захисту покладено на ДСНС України з метою виконання вимог Постанови КМУ від 26.12.2011 року №1400 “Деякі питання захисту права споживачів (користувачів) щодо безпечності нехарчової продукції”, здійснення належного моніторингу причин і кількості звернень споживачів, причин і кількості нещасних випадків та випадків заподіяння шкоди здоров'ю людей внаслідок споживання (користування) аерозольними розпилювачами та з метою встановлення належного контролю за місцями їх реалізації та виявлення продукції, яка не відповідає вимогам Технічного регламенту аерозольних розпилювачів.